UI/UX Dizajnér

Štart sezóny

Júl

Plat:

1 500€ full-time v závislosti od praxe

Druh pomeru:

Živnosť

Miesto:

Trnava

Hľadáme spoluhráča/ku do role UX/UI dizajnéra, ktorý/á dokáže vizualizovať nové produktové koncepty a pomôže nám navrhovať produkty a služby orientované na potreby zákazníkov.

Prečo je pre nás táto rola dôležitá?

Staneš sa súčasťou tímu, ktorý testuje nápady, zlepšuje existujúce produkty alebo navrhuje úplne nové služby. Tvojou úlohou je príprava prototypov na základe zozbieraných zákazníckych dát, navrhovanie rozhraní digitálnych produktov, appiek aj webov a ich testovanie s užívateľmi.

Kto sme a čomu sa venujeme?

Sme tím inovátorov a biznis dizajnérov, ktorý prepája skúsenosti s budovaním firiem v korporátnom a startupovom prostredí. Pomáhame klientom hľadať nové príležitosti, riešiť aktuálne inovačné výzvy a stabilizovať ich budúci vývoj.

🚀 Ako vyzerá deň s nami?

„V Kiuube nemávame bežné dni. Samozrejme, nejaká rutina a denný drill sa nájde, no baví ma, že dni sa od seba líšia podľa charakteru projektu, na ktorom práve pracujeme. Či už je to meeting s klientom, interný brainstorming alebo dvojdňový hackathon.“

Peter Marcely - biznis dizajnér v štúdiu Kiuub

Inak povedané:

Náš tím pomáha firmám a organizáciám testovať nápady, inovovať existujúce produkty alebo navrhovať úplne nové riešenia. Pracujeme na základe business design, service design a design thinking princípov, ktorých základným pilierom je zákazník v centre našej pozornosti.

Na základe zozbieraných dát o potrebách a očakávaniach zákazníkov navrhujeme prototypy nových služieb v podobe wireframov webových a mobilných appiek. Pripravujeme kampaňové landing pages alebo vyvíjame nové produkty na zelenej lúke.

Celý proces si vyžaduje značnú mieru kreativity, biznisovej logiky, technickej zručnosti ale hlavne empatie v pochopení zákazníkov našich zákazníkov. Schopnosť vizualizovať a zrozumiteľne komunikovať komplexné riešenia je pre nás preto kľúčová.

Viac o tom, ako to u nás chodí: tu

💡 Čo ti Kiuub ponúkne?

Inovačné štúdio Kiuub je miesto, na ktorom môžeš riešiť rozmanité a komplexné výzvy našich klientov. Budeš pracovať v tíme podnikavých hráčov/hráčiek, ktorí na projektoch pracujú s nasadením, zvedavosťou a empatiou.

Rozvíjať sa budeš v témach business, service designu a princípoch design thinking metodológie, čo ti pomôže zdokonaliť si schopnosť riešenia komplexných problémov.

Sme firma, ktorej kultúra je postavená na vzdelávaní a preto prostredníctvom interných workshopov a tréningov neustále zdokonaľujeme zručnosti nášho tímu. Osobný mentoring ti zas pomôže v nastavení individuálneho rozvojového plánu tvojich zručností a skúseností.

Pre pohodlnú a efektívnu prácu budeš mať k dispozícií firemný MacBook, priestory kancelárie na trnavskom Nádvorí a home-office podľa potreby.

Ako bude vyzerať náplň tvojej práce?

Ako UX/UI dizajnér/ka budeš mať pod palcom dizajn celého produktu. Na základe dát z používateľského výskumu a zistení budeš navrhovať ako by mal produkt fungovať. Aby bola tvoja práca úspešná a klient spokojný, bude potrebné aby si zastrešil/a:

  • prototypovanie konceptov nových produktov a služieb
  • navrhovanie wireframov a mockupov digitálnych riešení
  • príprava testovacích landing pages
  • zákaznícke testovanie prototypov
  • pomoc pri optimalizácií existujúcich služieb na základe potrieb zákazníkov
  • dizajn prezentácií pre klientov
  • návrh interaktívnych prototypov

Požiadavky a relevantné skúsenosti

✅ Máš odkreslené aspoň 2 roky skúseností s dizajnom webových a mobilných appiek. Sú ti známe princípy design thinking a dizajnu zameraného na používateľa. Výhodou je ovládanie ďalších UX metód.

✅ Na dennej báze pracuješ s nástrojmi ako napr. Figma, Adobe XD, Sketch, Photoshop alebo Illustrator.

✅ O svojej práci vieš plynule komunikovať v angličtine a spolupráca so zahraničným tímom ti nerobí problém.

✅ Šance na úspech si výrazne zvýšiš, ak máš v talóne skúsenosti s používaním frontend technológií a programovacích jazykov ako napr. Angular, HTML, JS, CSS, REST Services príp. React Native, Python alebo Django.

Pridaj sa do nášho tímu!
Svoje CVčko a krátku správu, v ktorej zhrnieš tvoje motivácie a dôvody, prečo sa k nám chceš pridať pošli na [email protected]

Aký kontrakt u nás dostaneš?

Štart sezóny: Júl 2021

Miesto: Trnava, Nádvorie Coworking

Plat: od 1 500 € v závislosti od praxe a skúseností

Druh pracovného pomeru: Živnosť

Pridaj sa k nám!

Nechaj nám svoj kontakt, pochváľ sa skúsenosťami v CVčku a napíš správu o tom, prečo sa k nám chceš pridať. Ozveme sa!