Stážista pre Sales

Štart sezóny

03/2021

Plat:

Neplatená spolupráca prvé tri mesiace

Druh pomeru:

Dohoda

Miesto:

Trnava

Sezóna je v plnom prúde a my hľadáme človeka, ktorý/á sa bude starať o jej plynulý priebeh.

Kto sme?

Kiuub klientom pomáha riešiť inovačné výzvy. Prepájame skúsenosti s budovaním firiem v korporátnom a startupovom prostredí. Rozumieme zákazníkom a biznis modelu. Spájame v tíme know-how z pohľadu produktu, marketingu aj obchodu.


Aký kontrakt u nás dostaneš?

Štart sezóny:  Marec 2021

Miesto:  Trnava, Nádvorie Coworking

Plat:  Neplatená spolupráca prvé tri mesiace

Druh pracovného pomeru:  Dohoda


Čo robíme?

Hľadáme príležitosti: Reprezentujeme potreby zákazníkov našich klientov a biznisovú životaschopnosť nových riešení. Príležitosti hľadáme v teréne, detailným výskumom zákazníkov, trendov a konkurencie.

Overujeme riešenia: Ešte pred technickým vývojom testujeme prototypy nových služieb alebo produktov s potenciálnymi zákazníkmi. Zbierame dáta, kľúčové pre vyhodnotenie ich biznisového potenciálu.

Získavame zákazníkov: Potenciálnych zákazníkov konvertujeme na spokojných zákazníkov. Vymyslíme procesy, dohliadneme na technické riešenie aj potenciálnych partnerov pre ďalší rozvoj.


Ako bude vyzerať tvoja náplň práce? 

Ako stážista/tka budeš zapojený/hlavne do činností, ktoré sa týkajú rozbiehania biznisu, sales a marketingových aktivít. Budeš pravou rukou nášho Sales Directora, ktorý bude potrebovať tvoju maximálnu podporu. Dostaneš príležitosť naučiť sa ako vyzerá obchodný proces firmy, obchodné stretnutia či telefonáty s klientmi, ako prakticky funguje networking a čo všetko je potrebné urobiť k dokončeniu obchodu.

Tvoja náplň práce teda obnáša:

  • Pomoc pri oslovovaní potenciálnych zákazníkov
  • Výskum zákazníckych potrieb v jednotlivých odvetviach
  • Príprava podkladov na komunikáciu s kľúčovými osobami na strane klienta
  • Spolupodielanie sa na príprave prezentácií
  • Zákaznícky výskum a testovanie
  • Pomoc pri príprave workshopov
  • Navolávanie obchodných kontaktov

Čím si vylepšíš šance na draft? 

Miluješ ten pocit keď za dohodnutý obchod získaš províziu? Chceš sa naučiť ako funguje obchodný proces a láka ťa rozbiehať možno vlastný projekt a chceš sa naučiť ako na to?

V partii ťa je počuť aj vidieť. Presvedčiť kamošov na rôzne vylomeniny či na zaujímavú brigádu pre teba nie je problém. Vždy si hľadal/a spôsob ako speňažiť svoj čas alebo súrodencovu zbierku hokejových kartičiek? Ak áno, máš predpoklad byť ten/tá pravý/á. 

Vieš vykorčuľovať z akejkoľvek situácie: Nie je to len o tom, čo všetko už vieš, ale hlavne o tvojej zvedavosti, schopnosti reagovať na vzniknutú situáciu a učiť sa nové veci.

Pridaj sa k nám!

Svoje CVčko a správu o tom prečo sa k nám chceš pridať pošli na

 ➡️ lucia@kiuub.com ⬅️


Pridajte sa k nám!

Nechaj nám svoj kontakt, pochváľ sa skúsenosťami v CVčku a napíš správu o tom, prečo sa k nám chceš pridať. Ozveme sa!