Sales manager

Štart sezóny

Október 2020

Plat:

od 1000 € + kvartálne bonusy

Druh pomeru:

Živnosť

Miesto:

Trnava

V rozbehnutej sezóne hľadáme sales managera/ku do nášho útoku, ktorý/á nám pomôže rozohrať buly s našimi novými klientami.

Kto sme?

Kiuub pomáha firmám zlepšovať ich produkty, riešiť inovačné výzvy a hľadať nové biznisové príležitosti. Prepájame skúsenosti s budovaním firiem v korporátnom a startupovom prostredí. Rozumieme zákazníkom a ich biznis modelu. Spájame v tíme know-how z pohľadu produktu, marketingu aj obchodu.  


Aký kontrakt u nás dostaneš?

Štart sezóny:  Október 2020
Miesto:  Trnava, Nádvorie Coworking
Plat:  od 1000 € + kvartálne bonusy

Druh pracovného pomeru:  Živnosť  


Čo robíme?

Hľadáme príležitosti: Reprezentujeme potreby zákazníkov našich klientov a biznisovú životaschopnosť nových riešení. Príležitosti hľadáme v teréne, detailným výskumom zákazníkov, trendov a konkurencie.

Overujeme riešenia: Ešte pred technickým vývojom testujeme prototypy nových služieb alebo produktov s potenciálnymi zákazníkmi. Zbierame dáta, kľúčové pre vyhodnotenie ich biznisového potenciálu.

Získavame zákazníkov: Potenciálnych zákazníkov konvertujeme na spokojných. Vymyslíme procesy, dohliadneme na technické riešenie aj potenciálnych partnerov pre ďalší rozvoj.


Ako vyzerá deň s nami?

Jeden deň zisťujeme v teréne ako fungujú klienti mestskej polikliniky, druhý zas malé strojárske firmy na strednom Slovensku, alebo remeselníci a stavebníci v ČR. Rozhovormi sa snažíme čo najlepšie pochopiť ich potreby a príležitosti pre našich klientov. 

Po výskumoch sedí tím biznis dizajnérov nad zozbieranými dátami. Dizajnujeme zlepšenia existujúceho produktu alebo prototypy nových služieb. Ich dopad následne testujeme s potenciálnymi zákazníkmi. 

Navrhneme validačnú kampaň, vytvoríme k nej kreatívu, vyberieme vhodné komunikačné kanály. Po spustení ju sledujeme, získavame detailnú spätnú väzbu potenciálnych zákazníkov a koordinujeme s marketérmi, grafikmi aj klientom.


Aká je naša tréningová rutina? 

 • Sledujeme aktuálne trendy, dianie v biznise a príležitosti pre rozširovanie našej komunity. 
 • Obchodnú stratégiu pravidelne vyhodnocujeme a nastavujeme spolu s biznis dizajn tímom.
 • V základnej výbave u nás nájdeš Monday, pipedrive a excel databázy.
 • Stretnutia a networkingové akcie sú miesta, kde sa cítime ako ryby vo vode. 


Ako bude vyzerať tvoja náplň práce?

Ako sales manager/ka si kľúčový hráč v našom útoku. Vizitky rozdávaš jedna radosť, pýtaš sa trefné a pohotové otázky. Rozumieš potrebám a výzvam našich potenciálnych klientov. Vieš im zrozumiteľne odkomunikovať našu pridanú hodnotu a nájsť prienik spolupráce.

Tvoja náplň práce obnáša:

 • prieskum trhu a aktívna práca na obchodnej stratégií
 • napĺňanie a rozvoj databázy kontaktov 
 • oslovovanie potenciálnych zákazníkov
 • plánovanie a realizácia obchodných a mapovacích stretnutí u klienta 
 • príprava cenových ponúk a prezentácií 
 • networkingové aktivity a rozvoj partnerstiev 
 • identifikovanie nových obchodných príležitostí
 • príprava reportov


Čím si vylepšíš šance na draft?

Máš skúsenosť s predajom služieb v agentúrnom prostredí. Vieš mať pod kontrolou koordináciu a komunikáciu so všetkými zúčastnenými stranami.

Rozbiehal/a si niečo vlastné: Ak sa ti podarilo rozbehnúť alebo vyfailovať vlastný projekt - ideal. Zo skúsenosti vieme, že vlastné projekty násobia skúsenosti a pomáhajú chápať širšie súvislosti.

Máš príjemnú komunikáciu a vystupovanie. Ak potrebuješ presvedčiť kamošov, aby ti pomohli vyniesť gauč na 8. poschodie, urobíš z toho zážitok. Vieš presadiť svoj názor, no zároveň počúvaš a vhodne argumentuješ. Vo veciach máš poriadok a follow-upovanie mailov, telefonátov a stretnutí máš jednoducho v krvi. 

Vieš vykorčuľovať z akejkoľvek situácie: Nie je to len o tom, čo všetko už vieš, ale hlavne o tvojej zvedavosti, schopnosti reagovať na vzniknutú situáciu a učiť sa nové veci.


Chceš korčulovať v našom útoku? Predaj sa nám! 📩

Pridajte sa k nám!

Nechaj nám svoj kontakt, pochváľ sa skúsenosťami v CVčku a napíš správu o tom, prečo sa k nám chceš pridať. Ozveme sa!