Project manager

Štart sezóny

Júl 2020

Plat:

1 500 € full-time / 750 € part-time

Druh pomeru:

Živnosť

Miesto:

Trnava

Do novej sezóny hľadáme projekťáka/čku, ktorý/á nám pomôže tvoriť inovatívne produkty a služby.

Kto sme?

Kiuub klientom pomáha riešiť inovačné výzvy. Prepájame skúsenosti s budovaním firiem v korporátnom a startupovom prostredí. Rozumieme zákazníkom a biznis modelu. Spájame v tíme know-how z pohľadu produktu, marketingu aj obchodu.  

Aký kontrakt u nás dostaneš?

Štart sezóny:  Júl 2020
Miesto:  Trnava, Nádvorie Coworking
Plat:  1500€ full-time alebo 750€ part-time
Druh pracovného pomeru:  Živnosť  

Čo robíme?

Hľadáme príležitosti: Reprezentujeme potreby zákazníkov našich klientov a biznisovú životaschopnosť nových riešení. Príležitosti hľadáme v teréne, detailným výskumom zákazníkov, trendov a konkurencie.

Overujeme riešenia: Ešte pred technickým vývojom testujeme prototypy nových služieb alebo produktov s potenciálnymi zákazníkmi. Zbierame dáta, kľúčové pre vyhodnotenie ich biznisového potenciálu.

Získavame zákazníkov: Potenciálnych zákazníkov konvertujeme na spokojných. Vymyslíme procesy, dohliadneme na technické riešenie aj potenciálnych partnerov pre ďalší rozvoj.

Ako bude vyzerať tvoja náplň práce?

Ako projektový manažér si kľúčový hráč v našom tíme. Rozumieš potrebám a výzvam našich klientov. Si súčasťou kreatívneho procesu a tvorby riešení. Nebojíš sa vyhrnúť rukávy pri výskumnej práci v teréne, navrhovať riešenia, overovať ich so zákazníkmi a prezentovať výsledky klientom.

Tvoja náplň práce teda obnáša:

  • účasť na obchodných a mapovacích stretnutiach u klienta
  • projektový manažment od kick-off projektu až po úspešné dodanie
  • príprava workshopov a ich moderovanie
  • návrh výskumu, navolávanie respondentov, spracovávanie dát do použiteľných výstupov
  • prototypovanie a zákaznícke testovanie
  • príprava prezentácií pre vedenie na strane klienta
  • komunikácia s dodávateľmi
  • komunikácia s kľúčovými osobami na strane klienta

Ako vyzerá deň s nami?

Jeden deň zisťuješ v teréne ako fungujú klienti mestskej polikliniky, druhý deň malé strojárske firmy na strednom Slovensku alebo remeselníci a stavebníci v ČR. Rozhovormi s nimi sa snažíš pochopiť čo najlepšie ich potreby a príležitosti pre našich klientov.

Po výskumoch si spolu so širším tímom sadneš nad zozbierané dáta vyhodnotíš ich a spolu navrhneme prototyp nového produktu alebo služby. Ten treba otestovať s potenciálnymi zákazníkmi.

Navrhneme validačnú kampaň, vytvoríme k nej kreatívu, vyberieme vhodné komunikačné kanály. Po spustení ju priebežne sleduješ, komunikuješ s marketérmi, grafikmi aj klientom.

Čím si vylepšíš šance na draft?

Máš skúsenosť s projektovým manažmentom: Vieš mať pod kontrolou koordináciu a komunikáciu so všetkými zúčastnenými stranami.

Rozbiehal si niečo vlastné: Ak sa ti podarilo rozbehnúť alebo vyfailovať vlastný projekt ideal, zo skúsenosti vieme, že vlastné projekty násobia skúsenosti a pomáhajú chápať širšie súvislosti.

Vieš vykorčuľovať z akejkoľvek situácie: Nie je to len o tom, čo všetko už vieš, ale hlavne o tvojej zvedavosti, schopnosti reagovať na vzniknutú situáciu a učiť sa nové veci.

Pridaj sa k nám! 📩

Svoje CVčko a správu o tom prečo sa k nám chceš pridať pošli na adam@kiuub.com

Pridajte sa k nám!

Nechaj nám svoj kontakt, pochváľ sa skúsenosťami v CVčku a napíš správu o tom, prečo sa k nám chceš pridať. Ozveme sa!