Operations Manager

Štart sezóny:

December 2020

Plat:

750 € - part time

Druh prac. pomeru:

dohodou / živnosť

Miesto:

Trnava

Do novej sezóny hľadáme človeka, ktorý/á sa bude starať o bezproblémový chod kancelárie a administratívy v našej firme. Okrem toho bude mať možnosť zapojiť sa aj do práve prebiehajúcich projektov.

Kto sme?

Kiuub klientom pomáha riešiť inovačné výzvy. Prepájame skúsenosti s budovaním firiem v korporátnom a startupovom prostredí. Rozumieme zákazníkom a biznis modelu. Spájame v tíme know-how z pohľadu produktu, marketingu aj obchodu.


Aký kontrakt u nás dostaneš?

Štart sezóny:  December 2020
Miesto:  Trnava, Nádvorie Coworking
Plat:  750 € /mes. alebo živnosť

Druh pracovného pomeru:  dohodou / živnosť


Čo robíme?

Hľadáme príležitosti: Reprezentujeme potreby zákazníkov našich klientov a biznisovú životaschopnosť nových riešení. Príležitosti hľadáme v teréne, detailným výskumom zákazníkov, trendov a konkurencie.

Overujeme riešenia: Ešte pred technickým vývojom testujeme prototypy nových služieb alebo produktov s potenciálnymi zákazníkmi. Zbierame dáta, kľúčové pre vyhodnotenie ich biznisového potenciálu.

Získavame zákazníkov: Potenciálnych zákazníkov konvertujeme na spokojných. Vymyslíme procesy, dohliadneme na technické riešenie aj potenciálnych partnerov pre ďalší rozvoj.


Ako bude vyzerať tvoja náplň práce?

Ako Operations Manager/ka budeš zapojený/á do všetkých našich činností. Budeš mať oči všade, nič okolo kancelárie a administratívnej práce ti neunikne. Rovnako dostaneš možnosť navnímať metodológiu service designu a design thinkingu priamo v praxi a keď sa osvedčíš, máš možnosť sa dostať aj na ľad!

Tvoja náplň práce teda obnáša:

  • denná operatíva a administratívne práce v kancelárii
  • komunikáciu s účtovníckou firmou
  • spravovanie a prehľad faktúr
  • komunikáciu s dodávateľmi  
  • komunikáciu s kľúčovými osobami na strane klienta
  • spolupodielanie sa na príprave prezentácií
  • zákaznícky výskum a testovanie
  • navolávanie respondentov, spracovávanie dát do použiteľných výstupov
  • pomoc pri príprave workshopov


Ako vyzerá deň s nami? 

Jeden deň zisťuješ v teréne ako fungujú klienti mestskej polikliniky, druhý deň malé strojárske firmy na strednom Slovensku alebo remeselníci a stavebníci v ČR. Rozhovormi s nimi sa snažíš pochopiť čo najlepšie ich potreby a príležitosti pre našich klientov.

Po výskumoch si spolu so širším tímom sadneš nad zozbierané dáta vyhodnotíš ich a spolu navrhneme prototyp nového produktu alebo služby. Ten treba otestovať s potenciálnymi zákazníkmi.

Navrhneme validačnú kampaň, vytvoríme k nej kreatívu, vyberieme vhodné komunikačné kanály. Po spustení ju priebežne sleduješ, komunikuješ s marketérmi, grafikmi aj klientom.


Čím si vylepšíš šance na draft? 

Máš skúsenosť s projektovým manažmentom: Vieš mať pod kontrolou koordináciu a komunikáciu so všetkými zúčastnenými stranami.

Rozbiehal si niečo vlastné: Ak sa ti podarilo rozbehnúť alebo vyfailovať vlastný projekt ideal, zo skúsenosti vieme, že vlastné projekty násobia skúsenosti a pomáhajú chápať širšie súvislosti.

Vieš vykorčuľovať z akejkoľvek situácie: Nie je to len o tom, čo všetko už vieš, ale hlavne o tvojej zvedavosti, schopnosti reagovať na vzniknutú situáciu a učiť sa nové veci.

Pridaj sa k nám!

Svoje CVčko a správu o tom prečo sa k nám chceš pridať pošli na

 ➡️  linda@kiuub.com ⬅️


Pridajte sa k nám!

Nechaj nám svoj kontakt, pochváľ sa skúsenosťami v CVčku a napíš správu o tom, prečo sa k nám chceš pridať. Ozveme sa!