Biznis Dizajnér

Štart sezóny

September

Plat:

od 1 500€ full-time v závislosti od praxe

Druh pomeru:

Živnosť

Miesto:

Trnava

Hľadáme nového hráča/ku na pozíciu biznis dizajnéra/ky, ktorý/á dokáže porozumieť obchodným a produktovým výzvam našich klientov a pomáhať nám navrhovať nové produkty a služby orientované na potreby zákazníkov.

Prečo je pre nás táto rola dôležitá?

Si súčasťou tímu, ktorý navrhuje nové produkty a služby malých aj stredných firiem, korporácií alebo samospráv. Získavaš dáta o zákazníkoch, mapuješ procesy, navrhuješ riešenia a testuješ nové koncepty. Vďaka tebe vznikajú zmysluplné produkty, ktoré reagujú na potreby a očakávania zákazníkov našich zákazníkov. 

Kto sme a čomu sa venujeme?

Sme tím inovátorov a biznis dizajnérov, ktorý prepája skúsenosti s budovaním firiem v korporátnom a startupovom prostredí. Pomáhame klientom hľadať nové príležitosti, riešiť aktuálne inovačné výzvy a stabilizovať ich budúci vývoj. 

🚀 Ako vyzerá deň s nami? 

„V Kiuube nemávame bežné dni. Samozrejme, nejaká rutina a denný drill sa nájde, no baví ma, že dni sa od seba líšia podľa charakteru projektu, na ktorom práve pracujeme. Či už je to meeting s klientom, interný brainstorming alebo dvojdňový hackathon.“  

Peter Marcely - biznis dizajnér v štúdiu Kiuub

Inak povedané:

Jeden deň v teréne zisťuješ ako fungujú klienti energetiky, druhý deň sa pozrieš na digitálne služby samosprávy. Cez rozhovory a workshopy s nimi sa snažíš pochopiť ich potreby a očakávania. Tento prístup klientom zaistí, že budú ponúkať služby, ktoré zákazníci skutočne potrebujú.

Toto ale nepôjde bez dostatočnej analýzy, počas ktorej si spolu so širším tímom sadneš nad zozbierané dáta a vyhodnotíš ich. Následne vytvoríme prototyp nového produktu či služby. Ten treba otestovať s potenciálnymi zákazníkmi. 

Navrhneme validačnú kampaň, vytvoríme k nej kreatívu, vyberieme vhodné komunikačné kanály. Po spustení ju priebežne sleduješ a komunikuješ s našimi marketérmi, grafikmi a klientom.

Viac o tom, ako to u nás chodí: tu

💡 Čo ti Kiuub ponúkne?

Inovačné štúdio Kiuub je miesto, na ktorom môžeš riešiť rozmanité a komplexné výzvy našich klientov. Budeš pracovať v tíme podnikavých hráčov/hráčiek, ktorí na projektoch pracujú s nasadením, zvedavosťou a empatiou.

Rozvíjať sa budeš v témach business, service designu a princípoch design thinking metodológie, čo ti pomôže zdokonaliť si schopnosť riešenia komplexných problémov. 

Sme firma, ktorej kultúra je postavená na vzdelávaní a preto prostredníctvom interných workshopov a tréningov neustále zdokonaľujeme zručnosti nášho tímu. Osobný mentoring ti zas pomôže v nastavení individuálneho rozvojového plánu tvojich zručností a skúseností. 

Pre pohodlnú a efektívnu prácu budeš mať k dispozícií firemný MacBook, priestory kancelárie na trnavskom Nádvorí a home-office podľa potreby. 

Ako bude vyzerať náplň tvojej práce?

Ako biznis dizajnér/ka budeš rozumieť potrebám a výzvam našich klientov. Nebudeš sa báť vyhrnúť rukávy a pustiť sa do výskumnej práce. Budeš navrhovať riešenia, overovať si ich so zákazníkmi a výsledky prezentovať klientom. Aby bola tvoja práca úspešná a klient spokojný, bude potrebné aby si zastrešil/a:

  • účasť na obchodných a mapovacích stretnutiach u klienta
  • projektový manažment od kick-offu projektu až po úspešnú odovzdávku
  • prípravu workshopov a ich moderovanie
  • návrh výskumu, navolávanie respondentov, spracovanie dát do použiteľných výstupov
  • prototypovanie a zákaznícke testovanie
  • prípravu prezentácií pre vedenie na strane klienta
  • komunikáciu s dodávateľmi
  • komunikáciu s kľúčovými osobami na strane klienta

Požiadavky a relevantné skúsenosti

✅  Zručnosti projektového manažmentu ti nie sú cudzie a vďaka nim dokážeš mať pod kontrolou koordináciu a komunikáciu so všetkými zúčastnenými stranami.

✅  Oceníme ak máš skúsenosti z práce na projektoch alebo si si na vlastnej koži skúsil rozbehnúť niečo vlastné. Je jedno, či tvoj projekt uspel alebo nie, zaujíma nás čo ťa to naučilo. Rovnako sú pre nás hodnotné nadobudnuté skúsenosti, ktoré ti pomôžu pri projekte chápať veci komplexne a vidieť ich z helikoptérovej perspektívy. 

✅  Vieš vykorčuľovať z akejkoľvek situácie. Nie je to len o tom, čo všetko už vieš, ale hlavne o tvojej zvedavosti, schopnosti reagovať na vzniknutú situáciu a učiť sa nové veci.

Pridaj sa do nášho tímu!
Svoje CVčko a krátku správu, v ktorej zhrnieš tvoje motivácie a dôvody, prečo sa k nám chceš pridať pošli na [email protected]

Aký kontrakt u nás dostaneš? 

Štart sezóny: Júl 2021 

Miesto: Trnava, Nádvorie Coworking 

Plat: od 1 500 € v závislosti od praxe a skúseností

Druh pracovného pomeru: Živnosť


Pridaj sa k nám!

Nechaj nám svoj kontakt, pochváľ sa skúsenosťami v CVčku a napíš správu o tom, prečo sa k nám chceš pridať. Ozveme sa!