Náš tím

Slavo Tuleya

Managing Director

Firemný pilot s helikoptérovým pohľadom na inovácie. Rozbiehal inovácie v energetike aj mobilitných službách. Spoluzaložil ŠKODA AUTO DigiLab v Prahe, Tel-Avive a Pekingu. V Kiuube sa venuje stratégii a smerovaniu firmy.

Adam Brocka

Business Designer

Tímový tréner a kvalitár, pomáhal stratupom v inkubačných a akceleračných programoch ako Uplift s nastavením dlhodobej udržateľnosti. V Kiuube má pod palcom business design tím a zlepšovanie interných aj klientských inovačných kapacít.

Rado Hankovský

Business Development Manager

Pohotovo rozohráva buly s našimi klientami. Pomáhal viac ako 100 korporátnym klientom s náborom mladých talentov na SK, CZ a UK trhu. V Kiuube zastrešuje obchodnú stratégiu a budovanie vzťahov so zákazníkmi.

... a naši makači

Lucia Klein

Operations Manager

Tímový hráč, ktorého ale nenájdeš v útoku na ľade, ale jej miesto je v kabíne. Je to skúsená manažérka, ktorá pracovala na zákazníckom oddelení v Londýne, aj americkom korporáte. V Kiuube na starosti pozadie firmy. Je to úprimná a priamočiara osoba.

Jakub Hrušovský

Business Designer

Jakub je špecialista na projektové riadenie a marketingové stratégie. Pôsobil na viacerých obchodných pozíciach vo firme HILTI, neskôr ako Business & Project Director v reklamnej agentúre. V Kiuube využíva svoje skúsenosti pri tvorbe nových inovatívnych riešení.

Rado Jovič

Business Designer

Skúsený nadšenec pre inovácie, produktový manažment, design služieb a všetko okolo s leanovým pohľadom na svet. V Kiuube s radosťou neustále hľadá riešenia pre globálne korporácie ako aj lokálne firmy.

Peter Marcely

Business Designer

Business designer s marketingovo-projektovým backgroundom a skúsenosťami z vlastných projektov. Má za sebou 11 hokejových sezón. Vďaka ním vie, že ťah na bránku je dôležitý, ale počítajú sa hlavne góly.

Martin Nemeček

Chief of Staff

„Pokladaj to za vybavené.“ Skaut a bývalý hokejový útočník nasadený do prvej formácie projektových zápasov. V Kiuube má prsty vo všetkom od marketingu, cez projekty až po operatívu.

Vlaďa Maťašeová

Graphic Designer

UX, UI dizajnérka, vyštudovaná industriálna dizajnérka, ktorá miluje všetko pekné a funkčné. Počas štúdií sa zúčastnila viacerých stáží v zahraničí. V Kiuube sa venuje rešerši a grafickému dizajnu.

Simona Benetinová

Business Designer

Simona má za sebou bohatú marketingovú históriu, no vždy ju viac lákal svet startupov a biznisu. Rada sa učí nové veci, vypína hlavu prírodou a pohybom. Aktuálne sa rozhodla naskočiť na ľad s tými, ktorí vedia vykorčuľovať z každej situácie s inovačným riešením.

Kristína Petrovičová

Business Designer

Vyštudovaná eventová manažérka, ktorá je doma vo svete plánovania a organizovania. Počas štúdia vo Veľkej Británii stála na čele viacerých projektov, v ktorých zákaznícka skúsenosť a kreatívne riešenie boli vždy jej prioritou.

Damián Vančo

Stážista

Svoje doterajšie skúsenosti zo štúdia médií využíva hlavne na marketingové účely a contentu na sociálnych sieťach. Kreativitu vo voľnom čase venuje maľbe a kresbe, a v Kiuube ju pretavuje aj do niektorých projektov.

Tamara Sokolová

Stážista

Študuje masmediálnu komunikáciu no láka ju poznať viac prostredie biznisu a service designu. Vo voľnom čase sa rada venuje športu, rada fotografuje a učí sa nové veci. V Kiuube sa zapája do marketingových aktivít ale aj projektov.

Zuzana Sidorová

Stážista

Študentka a aktivistka v oblasti ochrany životného prostredia a zero waste. Pôsobí ako štipendistka programu Nádvorie Kampus a okrem výpomoci v štúdiu Kiuub sa venuje aj vlastnému projektu, pod ktorým organizuje workshopy zamerané na udržateľnosť.