Náš tím

Adam Brocka

Managing Partner

Tímový tréner a kvalitár, pomáhal stratupom v inkubačných a akceleračných programoch ako Uplift s nastavením dlhodobej udržateľnosti. V Kiuube stráži a spravuje zákaznícku cestu tak, aby sme našim klientom prinášali neustále vylepšené a kvalitnejšie služby. Zároveň sa venuje celkovej stratégii firmy a dopĺňaniu talentu šikovnými ľuďmi.

Rado Hankovský

Business Development Manager

Pohotovo rozohráva buly s našimi klientami. Pomáhal viac ako 100 korporátnym klientom s náborom mladých talentov na SK, CZ a UK trhu. V Kiuube zastrešuje obchodnú stratégiu a budovanie vzťahov so zákazníkmi.

Slavo Tuleya

Founder

Firemný pilot s helikoptérovým pohľadom na inovácie. Rozbiehal inovácie v energetike aj mobilitných službách. Spoluzaložil ŠKODA AUTO DigiLab v Prahe, Tel-Avive a Pekingu. V Kiuube sa venuje projektom, kde mu to dáva zmysel.

... a naši makači

Lucia Klein

Operations Manager

Tímový hráč, ktorého ale nenájdeš v útoku na ľade, ale jej miesto je v kabíne. Je to skúsená manažérka, ktorá pracovala na zákazníckom oddelení v Londýne, aj americkom korporáte. V Kiuube na starosti pozadie firmy. Je to úprimná a priamočiara osoba.

Jakub Hrušovský

Service Designer

Jakub je špecialista na projektové riadenie a marketingové stratégie. Pred svojim pôsobením v Kiuube pracoval na viacerých obchodných a marketingových pozíciach, z ktorých čerpá svoje skúsenosti pri tvorbe inovatívnych riešení.

Rado Jovič

Service Designer

Skúsený nadšenec pre inovácie, produktový manažment, design služieb a všetko okolo s leanovým pohľadom na svet. V Kiuube s radosťou neustále hľadá riešenia pre globálne korporácie ako aj lokálne firmy.

Kristína Petrovičová

Service Designer

Vyštudovaná eventová manažérka, ktorá je doma vo svete plánovania a organizovania. Počas štúdia vo Veľkej Británii stála na čele viacerých projektov, v ktorých zákaznícka skúsenosť a kreatívne riešenie boli vždy jej prioritou.

Tamara Sokolová

Junior Service Designer

Študuje masmediálnu komunikáciu no láka ju poznať viac prostredie biznisu a service designu. Vo voľnom čase sa rada venuje športu, rada fotografuje a učí sa nové veci. V Kiuube sa zapája do marketingových aktivít ale aj projektov.

Eliška Šimová

Sales Assistant

Asistuje v Sales tíme, skúma potenciálnych klientov a podieľa sa na tvorbe contentu na sociálnych sieťach. Študuje marketingovú komunikáciu, aktívne sa zapája do Kiuub running challengov, je milovníčkou dobrého jedla, večerov strávených s priateľmi a spontánnych výletov.

Matej Havranek

UX/UI Designer

Designer s reklamnými skúsenosťami, no s okom Adriana Monka. A práve to ho priviedlo do Kiuubu, kde pomáha klientom navrhovať také riešenia, po ktorých budú ich používatelia vždy s ľahkosťou korčuľovať.

Zuzana Demeterová

Service Designer

Service dizajnérka s nadšením pre dáta a stratégie. Jej večne zvedavá myseľ jej pomáha kreatívne využívať svoje znalosti z business prostredia a pretavovať ich do konštruktívnych riešení.