Náš tím

Slavo Tuleya

Managing Director

Firemný pilot s helikoptérovým pohľadom na inovácie. Rozbiehal inovácie v energetike aj mobilitných službách. Spoluzaložil ŠKODA AUTO DigiLab v Prahe, Tel-Avive a Pekingu. V Kiuube sa venuje stratégii a smerovaniu firmy.

Adam Brocka

Business Designer

Tímový tréner a kvalitár, pomáhal stratupom v inkubačných a akceleračných programoch ako Uplift s nastavením dlhodobej udržateľnosti. V Kiuube má pod palcom business design tím a zlepšovanie interných aj klientských inovačných kapacít.

Rado Hankovský

Business Development Manager

Pohotovo rozohráva buly s našimi klientami. Pomáhal viac ako 100 korporátnym klientom s náborom mladých talentov na SK, CZ a UK trhu. V Kiuube zastrešuje obchodnú stratégiu a budovanie vzťahov so zákazníkmi.

... a naši makači

Linda Cisárová

Operations manager

Tímová hráčka, ktorej nič neujde. Vyštudovaná pedagogička, pracovala ako event manažérka, kde sa zameriavala na produkciu veľkých koncertov. V Kiuube sa momentálne sústredí na organizáciu tímu a projektov.

Jakub Hrušovký

Business Designer

Jakub je špecialista na projektové riadenie a marketingové stratégie. Pôsobil na viacerých obchodných pozíciach vo firme HILTI, neskôr ako Business & Project Director v reklamnej agentúre. V Kiuube využíva svoje skúsenosti pri tvorbe nových inovatívnych riešení.

Rado Jovič

Business Designer

Skúsený nadšenec pre inovácie, produktový manažment, design služieb a všetko okolo s leanovým pohľadom na svet. V Kiuube s radosťou neustále hľadá riešenia pre globálne korporácie ako aj lokálne firmy.

Peter Marcely

Business Designer

Business designer s marketingovo-projektovým backgroundom a skúsenosťami z vlastných projektov. Má za sebou 11 hokejových sezón. Vďaka ním vie, že ťah na bránku je dôležitý, ale počítajú sa hlavne góly.

Martin Nemeček

Business Designer

„Pokladaj to za vybavené.“ Skaut a bývalý hokejový útočník nasadený do prvej formácie projektových zápasov. V Kiuube má prsty vo všetkom od marketingu, cez projekty až po operatívu.

Vlaďa Maťašeová

Graphic Designer

UX, UI dizajnérka, vyštudovaná industriálna dizajnérka, ktorá miluje všetko pekné a funkčné. Počas štúdií sa zúčastnila viacerých stáží v zahraničí. V Kiuube sa venuje rešerši a grafickému dizajnu.

Simona Benetinová

Business Designer

Simona má za sebou bohatú marketingovú históriu, no vždy ju viac lákal svet startupov a biznisu. Rada sa učí nové veci, vypína hlavu prírodou a pohybom. Aktuálne sa rozhodla naskočiť na ľad s tými, ktorí vedia vykorčuľovať z každej situácie s inovačným riešením.

Ivan Iliev

Sales Manager

Ivan má za sebou viaceré pracovné skúsenosti z oblastí politiky a verejnej správy. U nás však ovláda svet sales manažmentu, kde môže svoje komunikačné skills využívať na dennej báze. Snaží sa prinášať pridanú hodnotu do každého stretnutia a v Kiuube je platným hráčom na poli hľadania nových klientov a príležitostí.