Náš tím

Slavo Tuleya

Managing Director

Firemný pilot s helikoptérovým pohľadom na inovácie. Rozbiehal inovácie v energetike aj mobilitných službách. Spoluzaložil ŠKODA AUTO DigiLab v Prahe, Tel-Avive a Pekingu. V Kiuube sa venuje stratégii a smerovaniu firmy.

Adam Brocka

Head of Customer Experience

Tímový tréner a kvalitár, pomáhal stratupom v inkubačných a akceleračných programoch ako Uplift s nastavením dlhodobej udržateľnosti. V Kiuube stráži a spravuje zákaznícku cestu tak, aby sme našim klientom prinášali neustále vylepšené a kvalitnejšie služby. Zároveň sa venuje marketingovej stratégii a dopĺňaniu talentu šikovnými ľuďmi.

Rado Hankovský

Business Development Manager

Pohotovo rozohráva buly s našimi klientami. Pomáhal viac ako 100 korporátnym klientom s náborom mladých talentov na SK, CZ a UK trhu. V Kiuube zastrešuje obchodnú stratégiu a budovanie vzťahov so zákazníkmi.

Jakub Hrušovský

Head of Business Design Team

Jakub je špecialista na projektové riadenie a marketingové stratégie. Pred svojim pôsobením v Kiuube pracoval na viacerých obchodných a marketingových pozíciach, z ktorých čerpá svoje skúsenosti pri tvorbe inovatívnych riešení. U nás riadi tím biznis dizajnérov, má na starosti stratégie projektov a dohľad nad ich napĺňaním.

... a naši makači

Lucia Klein

Operations Manager

Tímový hráč, ktorého ale nenájdeš v útoku na ľade, ale jej miesto je v kabíne. Je to skúsená manažérka, ktorá pracovala na zákazníckom oddelení v Londýne, aj americkom korporáte. V Kiuube na starosti pozadie firmy. Je to úprimná a priamočiara osoba.

Rado Jovič

Business Designer

Skúsený nadšenec pre inovácie, produktový manažment, design služieb a všetko okolo s leanovým pohľadom na svet. V Kiuube s radosťou neustále hľadá riešenia pre globálne korporácie ako aj lokálne firmy.

Peter Marcely

Business Designer

Business designer s marketingovo-projektovým backgroundom a skúsenosťami z vlastných projektov. Má za sebou 11 hokejových sezón. Vďaka ním vie, že ťah na bránku je dôležitý, ale počítajú sa hlavne góly.

Kristína Petrovičová

Business Designer

Vyštudovaná eventová manažérka, ktorá je doma vo svete plánovania a organizovania. Počas štúdia vo Veľkej Británii stála na čele viacerých projektov, v ktorých zákaznícka skúsenosť a kreatívne riešenie boli vždy jej prioritou.

Damián Vančo

Junior Visual Designer

Svoje doterajšie skúsenosti zo štúdia médií využíva hlavne na marketingové účely a contentu na sociálnych sieťach. Kreativitu vo voľnom čase venuje maľbe a kresbe, a v Kiuube ju pretavuje aj do niektorých projektov.

Tamara Sokolová

Junior Marketing Manager

Študuje masmediálnu komunikáciu no láka ju poznať viac prostredie biznisu a service designu. Vo voľnom čase sa rada venuje športu, rada fotografuje a učí sa nové veci. V Kiuube sa zapája do marketingových aktivít ale aj projektov.

Eliška Šimová

Sales Assistant

Asistuje v Sales tíme, skúma potenciálnych klientov a podieľa sa na tvorbe contentu na sociálnych sieťach. Študuje marketingovú komunikáciu, aktívne sa zapája do Kiuub running challengov, je milovníčkou dobrého jedla, večerov strávených s priateľmi a spontánnych výletov.